Zvukový Editor Podcastu

Pokud tě láká všechno, co se točí kolem zvuku a audiovizuální techniky, a chtěl bys pracovat v respektovaném médiu, které má jeden z nejlepších dosahů na čtenáře, dej o sobě vědět! Naším cílem je sestavit tým profesionálů, kteří rozšíří náš obsah novými kanály mezi naše čtenáře, kterých máme přes milion denně.

Co požadujeme:

  • máš zkušenosti se zpracováváním zvuku, případně se střihem videa
  • jsi zodpovědný, zbytek týmu se na tebe může spolehnout jako na profesionála a kolegu
  • jsi iniciativní - přicházíš s nápady, vidíš nové možnosti a baví tě nové trendy

Náplň práce:

  • zajišťuješ nahrávání, stříhání a editace zvuku
  • staráš se o zvukovou techniku a o její obsluhu
  • kontroluješ kvalitu zvuku v průběhu natáčení
  • tvoříš jingly (předěly a znělky)
  • vyhledáváš zvukové stopy (zvuková banka)
  • domlouváš se s podcastery, zpracováváš připomínky, dodáváš potřebné instrukce

Co nabízíme:

  • zázemí vlastního studia se střižnou
  • práci s výrazným dosahem na čtenáře a posluchače; zapojení do nových projektů, v nově vznikajícím týmu
  • práci v pracovním poměru a balík zaměstnaneckých benefitů
  • možnost částečně pracovat po domluvě také z domova
  • profesionální zázemí newsroomu (zvukové studio atd.) a vlastní pracovní místo v Praze 7 - Holešovicích
  • nástup možný ihned

Czech News Center a.s. (CNC) je součástí skupiny Czech Media Invest a.s. a řadí se mezi největší mediální domy v České republice. Denně přinášíme informace milionům našich čtenářů, díky čemuž se dlouhodobě umísťujeme na nejvyšších příčkách českého internetu. Náš cíl zní jednoduše: uspokojovat touhu lidí po informacích, vědění, zábavě a inspiraci. Stavíme na kvalitní žurnalistice a na rozvoji inteligentních technologických řešení, které nám umožní ještě lépe reagovat na měnící se potřeby a zvyky našich čtenářů a posílení naší pozice jako jednoho z lídrů v oblasti digitálních mediálních aktivit s rostoucím významem také v zahraničí. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Barbora Ngo