Senior Brand Manager pro Blesk

Senior Brand Manager je role jako dělaná pro někoho, kdo ví jak budovat značku a řídit marketingovou strategii.
V našem mediálním domě bude řídit svůj tým, se kterým bude rozvíjet všechny BLESK značky a jejich další směřování.

Co vás čeká?

  • Péče o značky ve skupině BLESK. Konkrétně o naše tištěné i onlinové tituly a největšího českého virtuálního operátora BLESKmobil.
  • Budování strategie pro naše značky, ať už se jedná o marketingové kampaně, budování komunity či exekuce brandových aktivit.
  • Vedení a rozvoj menšího týmu.
  • Práce s rozpočty, optimalizace nákladů na měsíční bázi.
  • Spolupráce jak s našimi interními odděleními (marketing, redakce, HR...), tak i s našimi externími partnery.
  • To nejdůležitější na závěr - zodpověděnost za klíčové oddělení mediálního domu. Ať už se jedná o spokojenost lidí v týmu, doručování kpi´s nebo tvorba té nejlepší strategie pro naše značky.

Co potřebujeme od vás?

  • Seniorní znalost způsobů budování značky a marketingové strategie.
  • Schopnost vést lidi příkladem, být jim mentorem i oporou.
  • Výborné prezentační dovednosti.
  • Precizní znalost českého a dobrá znalost anglického jazyka.
  • Zkušenost s prací s rozpočty, nastavováním cílů a daty.

Co za to rádi nabídneme?

  • Zodpovědnost za vedení klíčového oddělení našeho mediálního domu.
  • Celou řadu benefitů (5 dní dovolení navíc, e-stravenky, cafeterii, zřízení Mulitisportky a spoustu dalšího).
  • Velký dopad vaší práce na náš trh.
  • Krásné pracoviště v Holešovicích.

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Lukáš Augustín