Pracovník v expedici v tiskárně Czech Print Center

Pracovník (pracovnice) v expedici v tiskárně Czech Print Center

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Náplň práce:

Hledáme do našeho týmu pracovnici (pracovníka), který se bude podílet na vyexpedování různých zakázek.
Součástí budou i různé pomocné práce v expedici.

Požadujeme:

znalost excelu, wordu
vzdělání: min. vyučen
zkoušky VZV - výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, strav.paušál, obědy na pracovišti, aj)
  • náborový příspěvek 20 000 Kč
  • mzda až 30 000 Kč
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • nástup možný: IHNED
  • pracoviště: Praha 10 - Černokostelecká

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s. - tiskárna Czech Print Center, provozovna Praha
Monika Poláková