HR Recruiter/HR Project manager

Proč zrovna Recruiter/Project manager? Rozšiřujeme tým o nového kolegu/kolegyni, který nejenže se cítí jako ryba ve vodě při jednání s hiring manažery a na pohovorech, ale současně ho láká příležitost posunout firemní HR na novou úroveň. Možná jste o nás ještě neslyšel/a, ale určitě jste se někdy potkal/a s naší tvorbou. Jsme CZECH NEWS CENTER, a.s., největší mediální dům s největším počtem čtenářů na trhu. Tvoříme trendy v oboru, výsledky naší práce jsou vidět dennodenně, ovlivňujeme miliony lidí. Naše firemní kultura však v mnoha ohledech připomíná více prostředí start-upů než korporátu. Co z toho vyplývá pro Vás? Tak předně to, že můžete pracovat s motivovanými lidmi, jejichž práce je skutečně vidět a ve firmě, která má v DNA tvůrčí svobodu a energii. Součástí této role je také participace a aktivní podpora transformačních projektů a aktivit, které přinášejí nové příležitosti v oblasti recruitmentu, vzdělávání, HR reportingu a další.

Pracovní náplň zahrnuje:

  • být místem prvního kontaktu a partnerem pro hiring manažery, poskytovat jim komplexní HR podporu v oblastech náboru, pre-onboardingu a onboardingu
  • vyhledávání a výběr zaměstnanců, talentů, externích spolupracovníků, stážistů a brigádníků
  • mapování potřeb z hlediska náboru, predikce, plánování, identifikace kritických míst
  • participace na designování HR metrik a reportů
  • hledání nových příležitostí ke zlepšení candidate experience a implementace nových nápadů
  • vyhledávání nových interních i externích možností pro náborovou komunikaci; práce s komunitami atd.
  • podpora employer brandingu, ambassadoring
  • spolupráce na dalších HR projektech

Ideální kandidát/ka pro tuto roli:

  • má několikaletou předchozí praxi v HR (agentura nebo interní HR)
  • své zkušenosti chce využít v novém prostředí, které není striktně svázáno procesy a formálními pravidly
  • má výrazně digitální mindset; hledá podporu pro svou práci v datech, v nových nástrojích a digitalizaci
  • je primárně HR partnerem, nikoliv jen administrátorem a vykonavatelem
  • je samostatný a činorodý; jedná konstruktivně a dotahuje věci do konce
  • vzbuzuje v lidech důvěru, je extrovertní a zároveň empatický, silně klientsky orientovaný, vstřícný, srozumitelný a lidský
  • baví ho vlastní růst a rád zkouší nové věci v praxi

Proč právě HR v CNC:

  • baví nás zdejší živé a velmi tvůrčí pracovní prostředí médií, do kterého Vás rádi uvedeme
  • získáte stabilitu silné mediální společnosti, která tvoří trendy v oboru a má výrazně růstovou strategii
  • aktuálně procházíme digitální transformací, která přináší vzrušující výzvy a skutečně velký prostor pro realizaci změn a nových nápadů
  • myslíme si, že jsme fajn kolegové :)
  • umíme Vás ocenit a nabídnout osobní rozvoj s ohledem na Vaše preference
  • poskytneme Vám zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, benefitní kafeterii, přístup k Multisportce, časopisů kolik jen unesete a přístup k našemu Premium obsahu)
  • máme kanceláře v srdci Holešovic (Praha 7); sídlíme v bývalém pivovaru, v okolí jsou kavárny, restaurace, park, fitness centra a máme také vlastní kolárnu a sprchy

Czech News Center a.s. je součástí skupiny Czech Media Invest a.s. a řadí se mezi největší mediální domy v České republice. Denně přinášíme informace milionům našich čtenářů, díky čemuž se dlouhodobě umísťujeme na nejvyšších příčkách českého internetu. Náš cíl zní jednoduše: uspokojovat touhu lidí po informacích, vědění, zábavě a inspiraci. Stavíme na kvalitní žurnalistice a na rozvoji inteligentních technologických řešení, které nám umožní ještě lépe reagovat na měnící se potřeby a zvyky našich čtenářů. Součástí společností jsou také tiskárny působící pod názvem CZECH PRINT CENTER.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika