Redaktor/ka komerčního obsahu

Pokud tě baví psaní a máš kreativní duši, prohlížíš si ten správný inzerát. Do mediálního domu CZECH NEWS CENTER hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Redaktor/ka komerčního obsahu. Zkušenosti nejsou nutné, důležité je hlavně nadšení a cílevědomost.

Denně připravujeme fungující inzertní kampaně klientům přímo na míru. Jako nový člen týmu budeš mít na starosti zejména psaní komerčních článků, vymýšlení konceptů pro cross-mediální kampaně či pomoc při natáčení PR videí. Spolupracujeme s celou řadou zajímavých firem z nejrůznějších oborů, takže každý má šanci si vybrat téma, které mu nejvíce vyhovuje.

Náplň práce:

  • především tvoření kvalitního obsahu
  • psaní a editování PR inzertních článků pro tisk (např. Blesk pro ženy, Reflex, Blesk, Maminka a další)
  • zajišťovat efektivní komunikaci mezi redakcí a inzertním oddělením
  • být v kontaktu s klienty při realizaci zakázek
  • umisťovat články na web, optimalizovat je a vyhodnocovat čtenosti
  • své nápady dobře komunikovat a obhájit

Hledáme tyto přednosti:

  • Psát bez gramatických chyb poutavé texty. Taháky se používat můžou :-)
  • vyjednávací schopnost a schopnost pružně reagovat na potřeby klientů
  • zaměření na cíl, umět dotahovat výsledky
  • zodpovědnost
  • mít v malíku plánování a time-management
  • samostatnou a činorodou osobnost
  • výhodou jsou také předešlé zkušenosti na podobné pozici, ale zápal a charakter jsou pro nás přednější.
  • znalost SEO výhodou
  • minimálně základní znalost AJ

Na oplátku nabízíme:

  • pestrou práci v zapáleném kolektivu a v rostoucí firmě
  • vzdělání v oboru a mnoho zkušeností.
  • stabilní firmu/zázemí, příjemné prostředí a přátelské kolegy.
  • 25 dní dovolené, stravenky, Multisport karta a řada dalších benefitů., Home office, školení
  • férové jednání, solidní finanční ohodnocení
  • nástup od ledna 2021

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s motivačním dopisem a taky nějakou ukázku z vaší dosavadní tvorby.

Czech News Center a.s. je součástí skupiny Czech Media Invest a.s. a řadí se mezi největší mediální domy v České republice. Denně přinášíme informace milionům našich čtenářů, díky čemuž se dlouhodobě umísťujeme na nejvyšších příčkách českého internetu. Náš cíl zní jednoduše: uspokojovat touhu lidí po informacích, vědění, zábavě a inspiraci. Stavíme na kvalitní žurnalistice a na rozvoji inteligentních technologických řešení, které nám umožní ještě lépe reagovat na měnící se potřeby a zvyky našich čtenářů a posílí naši pozici jako jednoho z lídrů v oblasti digitálních mediálních aktivit s rostoucím významem také v zahraničí.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Telefon: Komunardů 1584/42, 17000 Praha - Holešovice, Česká republika