Editor/ka pro Recepty.cz

Na jeden z nejúspěšnějších českých webů o jídle a vaření - Recepty.cz hledáme nového editora/editorku, který/á doplní redakční tým a bude se spolupodílet na jeho podobě a výsledné skladbě obsahu.

Hlavní náplň práce:

  • editace receptů, zodpovědnost za stylistické i gramatické úpravy
  • kooperace s jednotlivými redaktory a také s redakcemi napříč mediálním domem (F.O.O.D, MALL.TV atd.)
  • tvoření vlastních textů
  • vyběr a zajišťování fotek a videí
  • organizování natáčení, možnost také vlastní tvorby či práce před kamerou

Požadujeme:

  • zkušenost se psaním, znalost české gramatiky a stylistické dovednosti (podmínkou)
  • vášeň pro jídlo a vše co se točí kolem kuchyně
  • přinášení vlastních nápadů a témat
  • základní znalost SEO výhodou
  • orientace v Google Analytics
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • cit pro vizuální stránku
  • zběhlost v práci se sociálními sítěmi

Nabízíme:

  • tvořivou práci v jednom z největších newsroomů v ČR zaměřených na čtenářky
  • příležitost se kreativně podílet na rozvoji jednoho z nejčtenějších webů o jídle a vaření, realizovat vlastní nápady a zviditelnit se
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Praha-Holešovice)
  • zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity formou cafeterie, služební telefon s datovým tarifem, možnost Multisportky aj.)
  • možnost práce částečně z domova
  • nástup možný ihned

Czech News Center a.s. je součástí skupiny Czech Media Invest a.s. a řadí se mezi největší mediální domy v České republice. Denně přinášíme informace milionům našich čtenářů, díky čemuž se dlouhodobě umísťujeme na nejvyšších příčkách českého internetu. Náš cíl zní jednoduše: uspokojovat touhu lidí po informacích, vědění, zábavě a inspiraci. Stavíme na kvalitní žurnalistice a na rozvoji inteligentních technologických řešení, které nám umožní ještě lépe reagovat na měnící se potřeby a zvyky našich čtenářů a posílí naši pozici jako jednoho z lídrů v oblasti digitálních mediálních aktivit s rostoucím významem také v zahraničí.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika