Brand manager pro ženské tituly

Jako Brand manager titulů pro ženy budete připravovat mediaplány, implementovat strategii a dohlížet na to, aby každý titul odrážel DNA své značky.

Předpokladem této role je, že se s jistotou pohybujete v online prostředí i ve světě printu, máte hlavu plnou nápadů a zajímavých marketingových kampaní. Vedle toho dokážete také efektivně pracovat se sociálními sítěmi, využívat data a informace z monitoringu a plánování prodejů. Dodržování dohodnutých termínů je pro Vás standardem.

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Co je smyslem pozice?

Každý brand vyžaduje péči, která spočívá nejen v tvorbě a exekuci marketingové strategie, tvorbě dlouhodobých i krátkodobých plánů, ale i analýzách trhu a evaluace možností pro inovace a další růst. Ačkoliv se jedná o zavedené značky, neznamená to, že nemůžete nic změnit. Prostor pro optimalizaci stávajících opatření a hledání nových příležitostí, jak podpořit růst počtu nových čtenářů, je každodenní součást této práce. Důležitou součástí je také definování strategie předplatného pro předplatitelky a vytváření loyalty programů.
Občas je to složitá práce, ale současně je to zajímavá výzva, na kterou nebudete sami. Stanete se součástí celého marketingového týmu, s nímž budete společně profilovat značky, které jsou denně na očích čtenářkám v celé zemi.

Základní úkoly:

Primárním úkolem bude dodržovat stanovený plán prodaných nákladů, jak prostřednictvím spolupráce s našimi partnery, tak pomocí různých marketingových akcí, které budete navrhovat a exekuovat (ATL a BTL kampaně).
Další prioritou je ve spolupráci s redakcemi plánovat, realizovat a rozvíjet eventy spojené se svěřenými značkami; v této oblasti Vám poskytne podporu kolegyně na pozici produkční.

Co budete k práci potřebovat:

  • tři a více let zkušeností na pozici brand manažera nebo marketing manažera
  • nadstandartní komunikační dovednosti a cit pro plánování
  • s organizací Vám může pomoci váš kolega či kolegyně z marketingového týmu, ale udržovat si přehled o všech aktivitách si budete muset sami
  • neméně důležitou součástí vašich schopností musí být kreativita; podporu v realizaci Vašich nápadů Vám dá samostatné oddělení a tým našich grafiků, ale na start je budete muset přivést vy

Co Vám nabízíme na oplátku:

  • novou pracovní výzvu, spoustu tvůrčí práce a podporu newsroomu, kde vznikají jedny z nejznámějších titulů pro ženy na českém trhu
  • kompetitivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity ve formě Edenred Benefits card)
  • pracoviště na Praze 7 (sídlíme v Holešovicích v bývalém pivovaru; v okolí jsou kavárny, restaurace, park, fitness centra atd.)

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika