Redaktor/ka komerčního obsahu

Pokud tě baví psaní a máš kreativní duši, prohlížíš si ten správný inzerát. Do mediálního domu CZECH NEWS CENTER hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Redaktor/ka komerčního obsahu. Zkušenosti nejsou nutné, důležitý je hlavně nadšení a cílevědomost.

Denně připravujeme fungující inzertní kampaně klientům přímo na míru. Jako nový člen týmu budeš mít na starosti zejména psaní komerčních článků, vymýšlení konceptů pro cross-mediální kampaně či pomoc při natáčení PR videí. Spolupracujeme s celou řadou zajímavých firem z nejrůznějších oborů, takže každý má šanci si vybrat téma, které mu nejvíce vyhovuje.

Náplň práce:

  • především tvoření kvalitního obsahu v oblastech lifestyle, auto-moto, finance, IT
  • psaní a editování PR inzertních článků pro tisk (např. Blesk pro ženy, Reflex, Blesk, Maminka a další)
  • psaní a editování PR inzertních článků pro online portfolio CNC
  • produkce komerčního videoobsahu
  • zajišťování efektivní komunikace mezi redakcemi a inzertním oddělením
  • umisťování článků na web, jejich optimalizace a vyhodnocování čtenosti
  • každodenní komunikace s obchodníky, s grafiky i se zákazníky při realizaci nabídek

Budeš potřebovat:

  • umět psát bez gramatických chyb poutavé texty; taháky se používat můžou :-)
  • vyjednávací schopnost a schopnost pružně reagovat na potřeby klientů
  • mít v malíku plánování a time-management
  • zaměření na cíl, umět věci dotahovat a doručit výsledek
  • zodpovědnost a samostatnost
  • minimálně základní znalost angličtiny
  • znalost SEO výhodou
  • výhodou jsou také předešlé zkušenosti na podobné pozici, ale zápal a charakter jsou pro nás přednější

Nabízíme:

  • pestrou práci v zapáleném kolektivu a v rostoucí společnosti
  • zaměstnanecké benefity (formou kafetérie; stravenky, zvýhodněná karta Multisport atd.)
  • školení a účast na konferencích
  • 25 dní dovolené
  • notebook a telefon
  • možnost homeoffice
  • nástup od března 2020
  • pracoviště: Praha 7 – Holešovice

Pošlete nám životopis s motivačním dopisem a také ukázky z vaší dosavadní tvorby a my se vám ozveme zpět.

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika