Project Manager (online média)

Jsme dlouhodobě trojka českého internetu a dále rosteme. Proto hledáme nového kolegu do týmu, který převezme část projektů a pomůže nám díky svým schopnostem přispět k dalšímu zlepšování našich pozic ve vyhledávačích a k získání nových zákazníků Premium služeb (placený obsah).

Jak vypadá tvoje náplň práce?

  • zajišťuješ rozvoj stávajících projektů primárně se zaměřením na SEO a Premium služby (placený obsah) a zodpovídáš za dodání projektů ve schváleném rozsahu, času a nákladech
  • staráš se o zavádění placeného obsahu v rámci celého online portfolia (placené sekce, články, videa atd.)
  • implementuješ analytické a promo nástroje, spolupracuješ s externími firmami
  • koordinuješ opatření z hledika SEO na různých typech webů (obsahové, e-commerce, agregátor)
  • zadáváš procesy do vývoje a koordinuješ jeho celý životní cyklus; monitoruješ všechny fáze vývoje až do testování a následného vyhodnocení
  • podílíš se na tvorbě roadmapy
  • sleduješ a vyhodnocuješ statistiky a KPI’s
  • koordinuješ komunikaci s různými týmy a odděleními vstupujícími do projektů (vývoj, redakce, marketing)

Co budeš potřebovat?

  • ukončené min. SŠ vzdělání
  • prokazatelnou předchozí zkušenost s vedením projektů
  • znalost technického SEO
  • dobrou znalost češtiny
  • znalost angličtiny na pokročilé úrovni (konferenční hovory se zahraničními agenturami, mailová komunikace v AJ)
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • analytické myšlení a schopnost se samostatně učit
  • výhodou je základní znalost HTML a analytických nástrojů (Google Search Console, Google Analytics)
  • znalost práce s Jira je výhodou, ale rádi tě to naučíme

Co chceme nabídnout?

  • práci na zajímavých online projektech a zaměstnavatele, který umím ocenit tvoje schopnosti
  • finanční ohodnocení s výhledem růstu
  • práci v pracovním poměru
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu (napevno jsme vždy v práci mezi 10h - 15h, abychom měli šanci se potkat)
  • po zapracování možnost domluvit se na homeoffice
  • možnost školení a účasti na konferencích hrazených firmou
  • zaměstnanecké benefity formou cafeterie, stravenky, notebook a telefon s neomezeným tarifem
  • open space v pražských Holešovicích
  • neformální přátelské pracovní prostředí
  • šanci podílet se na různých projektech s velkou návštěvností

Chceš se dozvědět více o týmu?

  • naše projekty mají dosah na celý český internet; staráme se o portfolio webů jakou jsou např. E15, Blesk, Reflex, iSport, Recepty nebo Mimibazar; vedle toho máme řadu aplikací
  • jsme rozděleni do různě velkých týmů podle toho, na jaké části projektu zrovna pracujeme; celkově je nás v oddělení přibližně 90 lidí, z toho padesátka programátorů
  • vyznáváme neformální a přátelskou firemní kulturu, sdílíme mezi sebou know-how a respektujeme pracovní dobu (chceme mít čas i na vlastní koníčky)
  • taky rádi chodíme na různé konference, meetupy a jednou za měsíc si skočíme na společné pivo; občas si střihneme nějaký ten teambuilding
  • odkaz na naši stránku www.cncdevs.cz a na video https://1url.cz/PMBmT
  • pošli svoje CV a rádi se s Tebou potkáme osobně

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika