Account Manager a Brand Ambasador/ka (ženský magazín)

Představte si, že budete denně ve své práci uplatňovat svoje obchodní dovednosti, empatii a kreativitu v tvůrčím mediálním prostředí. Nebo, že budete moci zužitkovat vše, co víte o trendech v oblasti módy, kosmetiky, zdraví, partnerských vztahů, designu. Dejte o sobě vědět a zvažte možnost stát se Account Managerem pro inzerci v portfoliu reprezentovaném Bleskem pro ženy–nejčtenějším týdeníkem ve své kategorii.

Víme, že nemáme vůbec malé nároky, když hledáme obchodníka/obchodnici, který/která umí každou schůzku s klientem proměnit v autentické a pozitivní setkání, ze kterého si druhá strana odnese mnohem více než jen vizitku a hezký dárek. Záleží nám na tom, aby Vaše vystupování, způsob komunikace a přemýšlení bylo bytostně propojeno nejen s produktem, který budete zastupovat, ale také s jeho tvůrkyněmi – redaktorkami. Věříme, že díky této spolupráci budete perfektně rozumět jeho síle a inzertnímu potenciálu, abyste mohl/a v návaznosti na to přinášet skutečnou přidanou hodnotu všem stranám.

Co budete dělat jako AM a Brand Ambasador:

  • rozvíjet obchodní partnerství a vyhledávat nové inzertní příležitosti na trhu
  • posilovat spolupráci s redaktorkami a přispívat k výsledné podobě čísla
  • přinášet nové nápady a hledat nová propojení přinášející nestandardní formy inzerce
  • monitoring konkurenčních titulů a udržování aktuálního přehledu o dění v relevantních inzertních segmentech
  • sdílení aktuálních informací a poskytování konzultací k Blesku pro ženy dalším obchodníkům a zúčastněným stranám
  • kontinuální sběr, analýzu a reportování dat z trhu

Co budete k práci potřebovat:

  • zkušenosti s prodejem inzerce (reklamy) jsou výhodou, ale bez obecnějších obchodních zkušenosti se neobejdete
  • výborné vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti; empatii
  • samostatný, zodpovědný, energický a na cíl orientovaný přístup k práci
  • vnitřní zápal pro navazování nových kontaktů a budování dlouhodobých vztahů
  • znalost MS Excel a PowerPoint
  • ideálně AJ na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Co bude Vaši odměnou:

  • plat, který bude reflektovat Vaši vloženou energii a udrží Vás u nás
  • možnost dalšího profesního růstu v rámci celého oddělení sales (inzerce)
  • zaměstnanecké benefity (e-stravenky, cafeterie, zvýhodněná karta Multisport, občerstvení na pracovišti)
  • 5 týdnů dovolené
  • služební notebook a telefon
  • možnost podílet se na realizaci eventů pro zákazníky (např. F.O.O.D piknik, Restart s Dietou)
  • pracoviště v newsroomu ženských titulů v kancelářích na Praha 7 (sídlíme v Holešovicích; v okolí jsou kavárny, restaurace, park, fitness centra atd.)

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika