Account Manager (Západočeský kraj)

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Account Manager, který/á se bude starat o růst zákaznického portfolia v titulech Czech News Center v rámci Západočeského kraje.

Náplň práce:

  • vyhledává a analyzuje nové obchodní příležitosti na trhu; monitoruje trh a konkurenci
  • rozvíjí stávající portfolio zákazníků; buduje obchodní vztahy a strategická partnerství
  • připravuje a prezentuje klientům mediální nabídky, které vytváří na míru podle jejich individuálních potřeb
  • zodpovídá za plnění individuálních obchodních cílů
  • aktualizuje data v inzertním systému a vytváří pravidelné reporty

Koho hledáme:

  • energickou osobnost, která má ráda výzvy a ráda se učí novým věcem
  • dobře organizovaného a samostatného jedince s jasným tahem na branku
  • člověka, který má výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • požadujeme min. SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • motivačně nastavený systém finančního ohodnocení
  • služební notebook, mobilní telefon, 5 dní dovolené navíc a další benefity formou cafeterie
  • práci v hlavním pracovním poměru

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika