UX Lead

Hledáme nového kolegu na pozici UX Lead, který nám pomůže tvořit budoucnost našich online projektů. Máš nápady, jsi kreativní a chceš pracovat v jednom z největších mediálních domů v ČR? Přidej se k nám do týmu CNC Devs.

Kdo jsme a co děláme?

  • naše projekty mají dosah na celý český internet; staráme se o portfolio webů, jako jsou: E15, Blesk, Reflex, iSport, Recepty a další.
  • jsme rozděleni do různě velkých týmů podle toho, na jaké části projektu zrovna pracujeme; celkově je nás v oddělení přibližné 50, z toho 30 programátorů
  • řadíme se mezi největší mediální domy
  • jsme korporace; znamená to, že je o nás postaráno, je nás tu slušná parta a na řešení žádného problému není nikdo sám
  • vyznáváme neformální a přátelskou firemní kulturu, sdílíme mezi sebou know-how a respektujeme pracovní dobu - chceme mít čas i na vlastní koníčky
  • jednou za měsíc si skočíme na společné pivo; občas střihneme nějaký ten teambuilding

Náplň práce:

  • vedení menšího týmu (UX, grafika)
  • koordinace práce
  • příprava UX návrhů pro mobilní a webové aplikace
  • moderování a vyhodnocování uživatelských testů
  • analýza dat
  • komunikace napříč vydavatelstvím
  • vedení workshopů; vzdělávání kolegů v oblasti UX
  • optimalizace stávajících projektů - analýza potřeb jednotlivých aplikací a zlepšování uživatelského zážitku

Co požadujeme:

  • zkušenosti s vedením týmu
  • prokazatelné zkušenosti s UX a UI
  • znalost UX nástrojů (tvorba wireframů, měření)
  • přehled v aktuálních trendech
  • dřívější zkušenost s prací v médiích výhodou, ale ne podmínkou.
  • cit pro práci s uživatelem
  • samostatnost, zodpovědnost a trpělivost
  • dobré komunikační schopnosti

Chceš vědět ještě víc?

  • www.cncdevs.cz
  • koukni na video https://1url.cz/PMBmT

Stačí na sebe nechat kontakt a my se ti ozveme nazpátek a domluvíme se na případné schůzce.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika