Specialista/specialistka příjmu a plánování inzerce

Náplň práce:

  • příjem a zadávání objednávek na inzerci
  • plánování rozmístění inzerce v jednotlivých vydáních
  • zodpovědnost za kompletnost vydání; práce s podklady pro inzeráty
  • zadávání dat v inzertním systému
  • komunikace s redakcemi, obchodníky a grafickým oddělením

Požadujeme:

  • zodpovědnost a pečlivost
  • systematičnost a schopnost plánování
  • proaktivní osobnost
  • SŠ vzdělání
  • zběhlost v používání nástrojů MS Office

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu úspěšné mediální společnosti
  • zaměstnanecké benefity (formou kafetérie; stravenky, zvýhodněný Multisport atd.)
  • 25 dní dovolené
  • finanční ohodnocení s motivační složkou
  • pracoviště: Praha 7 – Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
www.cncenter.cz
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika