Technik IT (helpdesk)

Náplň práce:

  • primárně technická podpora uživatelů
  • instalace OS a aplikačního software
  • nastavení aplikačního software podle určení
  • přijímání a aktivní řešení uživatelských požadavků

Požadujeme:

  • dobou znalost OS MS Windows 7/10, MS Office, Google Suite
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost
  • dobré komunikační schopnosti
  • základní přehled v oblasti IT
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • min. SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy s praxí)
  • práci v ranních a odpoledních směnách, 1x měsíčně víkendová služba onsite

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity (5 dní dovolení navíc, e-stravenky, další benefity ve formě cafeterie, přístup k multisportce)
  • možnost školení a profesního růstu
  • dobré platové podmínky
  • zázemí v kancelářích na Praha 7-Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová