Online Key Account Manager

Nový kolega/kolegyně bude obchodovat on-line inzertní kampaně u agenturních i přímých klientů napříč segmenty trhu.

Náplň práce:

  • obchoduje inzertní prostor v našem online portfoliu
  • stará se o klíčové zákazníky; je jejich strategickým obchodním partnerem
  • připravuje a prezentuje mediální nabídky pro klienty
  • identifikuje nové možnosti spolupráce a analyzuje příležitosti na trhu
  • vyhodnocuje a interpretuje získaná data
  • navrhuje a iniciuje vznik nových obchodních modelů a inzertních formátů
  • spolupracuje s dalšími KAM v týmu
  • spolupracuje s kreativním týmem a s redakcemi; podílí se na speciálních projektech

Požadujeme:

  • obchodní praxi v oblasti médií min. 2 roky (média nebo mediální agentura)
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vysoce motivovanou a pozitivní osobnost orientovanou na dosahování cílů
  • nadstandardní prezentační a komunikační dovednosti
  • orientace v trendech online marketingu
  • analytické schopnosti; práci s obsáhlým množstvím dat
  • znalost AJ (v souvislosti s obory média, reklama, PR a marketing)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí a příležitost růstu v rámci společnosti-lídra na českém mediálním trhu
  • finanční ohodnocení s nadstandardní pravidelnou motivační složkou
  • služební notebook, mobilní telefon s daty, 5 dní dovolené navíc a další benefity formou cafeterie
  • flexibilní pracovní doba
  • účast na odborných eventech a školeních
  • práci v pracovním poměru
  • pracoviště v Praze 7-Holešovicích

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika