Kameraman a střihač (sportovní newsroom)

Náš nový kolega/kolegyně samostatně natáčí a stříhá videa na web, má schopnost pracovat rychle, precizně a žije sportem... Staňte se jím Vy! Připojte ke svému CV odkaz na Vaše videa a my se s Vámi následně spojíme.

Náplň práce:

  • obsluha technického příslušenství
  • natáčení audiovizuálních reportáží se sportovní tematikou na web v různých prostředích (redakce, studio, stadiony)
  • střih videí a jejich doplňování o grafiku, titulky apod.
  • spolupráce s reportéry a redaktory na vymýšlení a přípravě reportáží, scén a efektů

Požadujeme:

  • schopnost natočit a sestříhat video (zkušenosti se samostatnou kameramanskou prací)
  • rychlost, flexibilitu, zaujetí pro sport (fotbal obzvlášť)
  • znalost základních stříhacích softwarů pro tvorbu videí
  • základní dovednosti v titulkování a dalších animacích videí
  • možnost pracovat o víkendech

Nabízíme:

  • tvořivou a velmi zajímavou práci v profesionální redakci nejznámějšího sportovního média
  • zázemí úspěšné multimediální společnosti a stabilního leadera na českém trhu
  • férové finanční a pracovní podmínky; práci v pracovním poměru
  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, cafeterie, přístup k multisportce aj.)
  • pracoviště: Praha 7-Holešovice
  • nástup: IHNED

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika