Redaktor/ka časopisu Blesk pro ženy

Pracovní náplň:

  • příprava a produkce redakčních materiálů z oblasti lifestyle, spotřebitelských témat, společenských kauz aj.
  • tvorba reportáží, rozhovorů
  • vyhledávání fotomateriálů; práce s fotobankami
  • vyhledávání a návrhy nových témat
  • sledování trhu a trendů
  • komunikace se čtenáři a s odborníky
  • administrativní činnost v redakci

Požadujeme:

  • redakční praxe z podobně zaměřeného titulu min. 2 roky
  • tvůrčí a inovativní přístup k práci, kreativita, flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem
  • výborné jazykové a stylistické dovednosti
  • samostatnost a schopnost koncepčního myšlení
  • vzdělání z oboru žurnalistiky výhodou
  • Aj aspoň na úrovni A1

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mediální společnosti
  • přátelské a velice čilé pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup: ihned
  • pracoviště: Praha 7 – Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika