Account Manager

CZECH NEWS CENTER a.s. je mediálním domem, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.

Náplň práce:

  • prodej tištěné inzerce do deníku Blesk a do dalších titulů v našem portfoliu
  • rozvíjení vztahů se zákazníky
  • splnění měsíčních prodejních cílů
  • rozšiřování portfolia aktivních klientů v regionu Brna

Požadujeme:

  • výborné vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti
  • flexibilitu a samostatnost
  • zběhlost v MS Office (Excel, PowerPoint)
  • znalost Brna a okolí výhodou

Nabízíme:

  • spolupráci s úspěšnou mediální společností, která je leaderem na českém trhu
  • motivační finanční ohodnocení (fixní+měsíční provizní odměna)
  • podporu a mentoring ze strany obchodního manažera
  • možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika