Editor pro webový magazín Moje zdraví

Do on-line newsroomu hledáme kolegyni/kolegu na pozici editora webu Moje zdraví.cz

Hlavní náplň práce:

  • zodpovídá za koncepční a obsahovou podobu webu mojezdravi.cz
  • edituje texty redaktorů, odpovídá za jejich věcnou správnost
  • sleduje aktuální dění v oblasti zdraví a životního stylu
  • píše články a zadává práci externím redaktorům
  • zajišťuje doplňování databází hesel souvisejících s tématikou zdraví a životního stylu

Požadujeme:

  • hledáme šikovného člověka s orientací v tématice zdraví a životního stylu (předchozí redakční zkušenost v on-line žurnalistice výhodou)
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • tvořivou práci v jednom z největších newsroomů v ČR
  • možnost kreativně se podílet na rozvoji jednoho z nejčtenějších webů o zdraví
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, home office, e-stravenky, další benefity formou cafeterie, služební telefon s datovým tarifem, možnost Multisportky aj.)
  • nástup možný koncem roku

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová