Editor pro deník Sport !

Do sportovního newsroomu, kde vzniká nejznámější české sportovní periodikum Deník Sport, hledáme kolegu - editora pro fotbalovou rubriku.

Hlavní náplň práce:

  • zodpovídá za koncepční, obsahovou a grafickou podobu fotbalové rubriky deníku
  • edituje texty a vyhodnocuje je z hlediska faktické, gramatické a typografické správnosti; sleduje a hodnotí kvalitu článků
  • spolupracuje s grafikem na grafickém zpracování stránek; podílí se na výběru fotek a infografik
  • zajišťuje dodržení harmonogramu výroby
  • provádí závěrečnou korekturu textů a předává stránky ke konečnému schválení šéfredaktorovi nebo jeho zástupci

Požadavky:

  • hledáme zkušeného profesionála s předchozí redakční zkušeností
  • s orientací ve fotbalovém dění na domácí i světové úrovni
  • zodpovědného a s odpovídající úrovní vyzrálosti
  • s citem pro detail a se zájmem o nové trendy v žurnalistice
  • aktivního uživatele sociálních sítí

Nabízíme:

  • tvořivou práci v jednom z největších sportovních newsroomů v ČR
  • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolení navíc, e-stravenky, další benefity formou cafeterie, služební telefon s datovým tarifem, možnost Multisportky aj.)
  • nástup možný koncem roku

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.
Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Petr Královič
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: +420 225 977 575