BRAND MANAGER

CZECH NEWS CENTER a.s., největší mediální dům na českém trhu hledá pro posílení svého marketingového oddělení zkušeného kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • marketingová a administrativní podpora Senior Brand Managera titulů Blesk, Aha!
  • úzká spolupráce se Senior BM a redakcí při implementaci marketingové strategie
  • návrhy, příprava a realizace ATL a BTL kampaní, eventů, hodnocení jejich úspěšnosti
  • podpora marketingových aktivit, práce s daty z analýz trhu, konkurenčních titulů, vypracování podkladů pro tvorbu marketingového plánu
  • být styčným bodem pro veškeré interní/externí požadavky směřující ke svěřeným značkám, plnění operativních úkolů
  • sjednávání barterové spolupráce a zodpovědnost za hlídání plnění
  • veškerá administrativa spojená s pozicí Brand Managera, vyřizování korespondence, zodpovědnost za oběh smluv a faktur
  • příprava reportů

Požadujeme

  • zkušenosti z obdobné exekutivní pozice alespoň 3 roky
  • systematičnost, pečlivost, administrativní dovednosti
  • invenci, proaktivnost, vstřícnost, samostatnost, spolehlivost
  • schopnost orientovat se v sociálních sítích a využít je pro marketingové účely výhodou
  • schopnost dotahovat úkoly do konce
  • silnou týmovou spolupráci, chuť přispívat k úspěchu svěřeného titulu
  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • náročnou práci v příjemném a kooperujícím kolektivu
  • zázemí stabilní mediální společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • atraktivní pracovní prostředí

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete stanovené požadavky, pošlete nám Váš životopis a motivační dopis v českém jazyce.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika