Inzertní poradce

CZECH NEWS CENTER a.s., největší mediální dům s nejvyšším počtem čtenářů na českém trhu, hledá do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Inzertní poradce.

Náplň práce:

  • prodej tištěné inzerce do deníků Blesk a Aha
  • rozvíjení vztahů se zákazníky
  • plnění měsíčních prodejních cílů
  • rozšiřování portfolia aktivních klientů v daném segmentu
  • samostatné zvládnutí práce s inzertním systémem

Požadujeme:

  • zkušenosti s prodejem inzerce (reklamy) výhodou
  • výborné vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti
  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Excel a PowerPoint
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí a profesní rozvoj ve vedoucí mediální společnosti na trhu
  • motivačně nastavený systém finančního ohodnocení (fixní a provizní odměna)
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, mobil, notebook, cafeterie)
  • práci v pracovním poměru
  • pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Petr Královič
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: +420 225 977 575