Account Executive/Sales support

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu/kolegyni pro péči o naše zákazníky, vedení svěřené agendy a zvládání samostatného řešení přidělených úkolů či zastoupení manažera na interních schůzkách.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a poskytování obchodní podpory (telefonicky, emailem)
  • vyhledávání informací o nových firmách, monitoring konkurence
  • příprava propagačních materiálů před schůzkami s klienty
  • práce s daty v CRM systému
  • účast na interních schůzkách
  • komunikace s dalšími týmy (grafici, back office, event) a odděleními

Požadujeme:

  • praktickou znalost práce s MS Office
  • minimálně SŠ vzdělání
  • samostatnost při řešení úkolů
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • týmovost a ochotu být nápomocný
  • proaktivitu a chuť učit se novým věcem
  • možnost docházet alespoň třikrát týdně

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné multimediální společnosti a stabilního leadera na českém trhu
  • vzdělávání a další podporu profesního i osobního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení a podporu
  • práce na plný či zkrácený úvazek
  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, cafeterie)
  • pracoviště: Praha 7 - Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová