Junior účetní

Pro posílení našeho týmu ve finančním oddělení hledáme novou kolegyni/nového kolegu.

Co bude tvá náplň práce?

  • účtování základních účetních operací
  • inventury účtů
  • inventarizace majetku společnosti
  • vyřizování administrativních úkolů
  • správa upomínek
  • vedení pokladny

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou
  • základní znalost podvojného účetnictví
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu

Vhodné i pro absolventa se zájmem pro věc a ochotou učit se nové věci.

Co můžeme nabídnout my?

  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, Benefity Café aj.)
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • pracoviště: Praha 7 - Holešovice

Nástup možný ihned/dle dohody.

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Petr Královič
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: +420 225 977 575