Hlavní editor Blesk zprávy

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Náplň práce:

Hlavní editor řídí tým novinářů na denní bázi, vybírá a koriguje zpracovávaná témata, kontroluje, případně doplňuje texty redaktorů, je zodpovědný za správnost publikované zprávy i formální (technické) zpracování.

Požadujeme:

  • Praxi na pozici redaktor, reportér nebo editor nejméně 4 roky
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí výhodou
  • Znalost práce v online nebo audiovizuálním médiu
  • Vynikající stylistiku a českou gramatiku
  • Všeobecný rozhled v oblasti politiky, domácího zpravodajství, světových událostí
  • Časovou flexibilitu kvůli službám

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém prostředí
  • Spolupráci na velkých projektech (volební speciály atp.)
  • 25 dní dovolené
  • Cafeteria benefity, elektronické stravenky
  • Služební notebook a telefon samozřejmostí

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová