Reportér/redaktor Blesk.cz - Ostrava

Do týmu Blesk.cz hledáme reportéra/redaktora pro regionální zpravodajství Ostrava.

Náplň práce:

  • tvorba textů a videí - zpravodajství, servis, volný čas v rámci Moravskoslezského kraje s důrazem na Ostravu
  • navrhování vlastních témat a zpracování aktuálního dění s celospolečenským přesahem

Požadujeme:

  • praxi ve zpravodajství min. 2 roky
  • samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu, aktivní přístup
  • výbornou znalost místního regionu a dění v něm
  • znalost internetového prostředí, gramotnost na sociálních sítích
  • zkušenost s natáčením videa vč. jeho zpracování

Nabízíme:

  • flexibilní, dynamickou a perspektivní práci na rychle rostoucím webu nejčtenějšího deníku
  • prostor pro realizaci vlastních témat
  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, cafeterie)
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová