RTB Specialist

Hledáme parťáka do týmu, který nám pomůže rozvíjet RTB reklamu v jednom z největších mediálních domů na našem trhu.

Náplň práce:

  • Sledování RTB KPIs celého portfolia Czech News Center a našich partnerů
  • Komunikace s našimi RTB klienty a partnery privátních dealů
  • Komunikace s technologickými partnery
  • Průběžné vyhodnocování změn a trendů a dílčí opatření na ně
  • Navrhování optimalizace k maximalizaci výkonu privátních dealů
  • Vedení agendy privátních dealů

Požadujeme:

  • Alespoň 1 rok praxe v RTB nebo PPC
  • Orientaci v problematice Programatic a RTB
  • Analytické myšlení
  • Schopnost interpretovat data, vystihnout podstatu a formulovat strategie

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, Benefity Café)
  • Přátelské a podnětné prostředí silné mediální společnosti
  • Nástup možný IHNED
  • Pracoviště na Praze 7 - Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Petr Královič
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: +420 225 977 575