Online redaktor/ka krimi/zahraničí na Blesk.cz

Máš za sebou zkušenosti z médií a hledáš změnu? Posilujeme náš redakční tým krimi/zahraničí na Blesk.cz.

Náplň práce:

  • Přinášení a zpracování vlastních témat – zpravodajství, kauzy, příběhy
  • Práce se zpravodajskými agenturami a jinými informačními zdroji
  • Využívání sociálních sítí
  • Tvorba článků, zpracování foto a video obsahu
  • Komunikace a spolupráce v rámci redakce integrovaného newsroomu

Požadujeme:

  • Minimálně roční praxi v online médiích (ve zpravodajství – výhodou)
  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Výbornou znalost AJ, druhý jazyk výhodou
  • Spolehlivou, kreativní a zodpovědnou osobu s proaktivním přístupem

Nabízíme:

  • Vzrušující a dynamickou práci v mladém kolektivu v integrovaném newsroomu nejprodávanějšího deníku v Česku
  • Smlouvu na HPP s nástupem ihned.
  • Dobré platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Pracoviště: Praha 7 - Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová