CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje přes 3,7 milionu čtenářů tisku a více než 7 milionů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Grafik - specialista na infografiku

Náplň práce:

  • příprava grafů, ilustračních situačních infografik, vizualizace dat pro tištěné tituly skupiny Sport a Blesk
  • variování stylu ilustrací dle požadovaných standardů především pro konkrétní printové tituly
  • kreativní návrhy ilustrací, infografik dle požadavků redakce
  • interpretace komplexnějších informací do srozumitelných vizualizací

Požadujeme:

  • výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop (CS/3)
  • základní znalost eFrontier Poser, ScetchUp, (případně jiné 3D programy - Cinema 4D, 3Ds Max apod.)
  • portfolio realizovaných infografických materiálů (mapy, tabulky, diagramy, ikonky, ilustrace...)
  • schopnost ilustrovat v různých stylech
  • rychlost, spolehlivost, samostatnost
  • schopnost komunikovat s redakcí za účelem získání a vyjasnění klíčových informací
  • dobrá představivost a tvořivost,
  • schopnost pracovat napříč týmy, paralelně na vícero úkolech
  • organizační dovednosti, schopnost určovat priority
  • všeobecný rozhled
  • minimálně 1 rok praxe

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení a profesní realizaci v jednom z neznámějších tištěných titulů
  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, cafeterie, vstupenky na kulturu, telefon)
  • stabilitu silné mediální společnosti, která tvoří trendy v oboru
  • pracoviště: Praha 7 - Holešovice

V případě, že máte o pozici zájem, pošlete nám prosím Váš životopis a s ukázkami prací.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová