Brand manager pro dětské časopisy

Zajímají tě média? Máš zkušenost z marketingu? Pak hledáme právě tebe, staň se součástí našeho marketingového týmu.

Co bude tvá náplň práce?

  • marketingová podpora titulů
  • vypracování marketingového plánu, jeho implementace a vyhodnocení
  • aktivní plánovaní a realizace ATL a BTL kampaní
  • úzká spolupráce se šéfredaktory a redakcí při implementaci mkt strategií a hodnocení jejich úspěšnosti
  • plánování a realizace eventů (vč. produkce)
  • veškerá administrativa spojená s pozicí brand managera

Co požadujeme?

  • zkušenosti z obdobné pozice alespoň 2 roky
  • kreativitu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost a naprostou spolehlivost
  • silného týmového ducha
  • pokročilá znalost programů MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • dynamickou a tvořivou práci
  • zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, cafeterie)
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • nástup: IHNED
  • pracoviště: Praha 7 - Holešovice

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje více než 3,7 miliónu čtenářů tisku a více než 6,5 miliónů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová