HR Advisor

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s., je největším mediálním domem s největším počtem čtenářů na trhu. Tvoříme trendy v oboru, výsledky naší práce jsou vidět dennodenně, ovlivňujeme miliony lidí.

Do svého HR týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Advisora

Pracovní náplň zahrnuje:

  • být místem prvního kontaktu a partnerem pro zaměstnance, či manažery, poskytovat jim komplexní HR podporu v průběhu celého pracovního cyklu zaměstnance
  • vyhledávání a výběr zaměstnanců, spolupráce na jejich adaptaci, uvolňování zaměstnanců (exit intreview)
  • řešení standardních i složitějších pracovně-právních situací, spolupráce s právním oddělením
  • správu benefitů a agendu s tím související a vyhledávání nových možností motivace
  • dohled nad personální administrativou, spolupráci se mzdovou účtárnou, komunikaci s úřady
  • řešení výzev pracovního trhu, reagování na HR trendy, podpora employer brandingu

Ideální kandidát:

  • má několikaletou předchozí praxi v HR alespoň ve dvou společnostech, zkušenosti chce využít v novém prostředí, které není striktně svázáno procesy a formálními pravidly
  • je primárně HR partnerem, nikoliv pouze administrátorem a personalistou
  • je multifunkční, samostatný, flexibilní – reaguje na trh, invenční, aktivní, vnitřně motivovaný, má výdrž, konstruktivní, dotahuje věci do konce
  • umí analyzovat a vyhodnocovat informace, navrhovat řešení, vyhovuje mu prostředí, kde je ponechána svoboda ve způsobu řešení
  • je znalý zákoníku práce, sebejistě zvládá řešení různorodých pracovně-právních situací
  • vzbuzuje v lidech důvěru, je extrovertní a zároveň empatický, silně klientsky orientovaný, vstřícný a srozumitelný v komunikaci se zaměstnanci
  • vítá a dobře snáší neustálou změnu, zkouší nové postupy, nespokojí se s jednou nastaveným stavem věcí
  • nepotřebuje nakopnout, je proaktivní sám od sebe a pořád ho to baví :)

Co můžeme nabídnout:

  • baví nás zdejší živé a velmi tvůrčí pracovní prostředí médií a rádi Vás do něj uvedeme
  • myslíme si, že jsme fajn kolegové :)
  • umíme Vás zaplatit a nabídnout osobní rozvoj s ohledem na Vaše preference
  • poskytneme Vám zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, stravenky, cafeterie, časopisů kolik unesete, kafe kolik vypijete)
  • stabilitu silné mediální společnosti, jež tvoří trendy v oboru
  • příjemné prostředí Holešovic, Praha 7
  • požadovaný nástup ihned

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika