Online redaktor/editor - zpravodajství

Pro krimi a zahraniční zpravodajství v redakci Blesk.cz hledáme posilu.

Náplň práce:

  • Přinášení a zpracování vlastních témat – zpravodajství, kauzy, příběhy.
  • Práce se zpravodajskými agenturami a jinými informačními zdroji; využívání sociálních sítí.
  • Tvorba článků, zpracování foto a video obsahu.
  • Komunikace a spolupráce v rámci redakce integrovaného newsroomu.

Požadujeme:

  • Minimální roční praxi v online médiích (ve zpravodajství – výhodou).
  • Perfektní znalost českého jazyka.
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka na pokročilé úrovni.
  • Spolehlivou, kreativní a zodpovědnou osobu s proaktivním přístupem.

Nabízíme:

  • Vzrušující a dynamickou práci v mladém kolektivu v integrovaném newsroomu nejprodávanějšího deníku v Česku.
  • Smlouvu na HPP s nástupem ihned.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a další firemní benefity

CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje přes 3,7 milionu čtenářů tisku a více než 7 milionů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika