CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje přes 3,7 milionu čtenářů tisku a více než 7 milionů návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Editor/redaktor Blesk.cz - showbyznys

Pro posílení našeho týmu hledáme novou posilu. Máš za sebou zkušenost z médií a hledáš změnu? Pak ke svému profilu připoj i odkaz na svoji tvorbu.

Náplň práce:

  • tvorba textů a reportáží/rozhovorů ze společenských akcí (večírky, módní přehlídky, festivaly apod.)
  • přinášení vlastních témat
  • editování článků
  • překlady zpráv ze zahraničí
  • práce s obrazovými materiály (foto, video)
  • komunikace s redaktory v rámci integrovaného newsroomu Blesk a Aha

Požadujeme:

  • praxi v médiích
  • dobrý přehled o domácím a zahraničním společenském dění
  • výbornou orientaci v internetovém prostředí (sociální sítě)
  • výbornou znalost českého jazyka
  • znalost AJ, další jazyk výhodou
  • cit pro detail, kreativitu

Nabízíme:

  • dynamickou a tvořivou práci
  • zaměstnanecké výhody
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • pracoviště: Praha 7 - Holešovice, v okolí pracoviště jsou kavárny, restaurace, park a fitness centrum

Kontakt

CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová